Ofis Büro İşyeri Nakliyeleri – Sigortalı Taşımacılık

Saraçoğlu Nakliyat olarak taşımacılık alanında hizmet verilen alanlardan biri olan Ofis – Büro taşımacılığı önem ve dikkat isteyen bir hizmet anlayışı arz etmektedir. Ofis veya büro taşınırken demirbaş malzemelerin ve evrakların dikkatli bir şekilde paketlenip kaybolmaması ve zarar görmemesi sağlanır. Taşınacak malzemelerin boyutuna göre araçlara alınarak, oda oda şeklinde taşınma işlemi gerçekleşir.

Eğer ki taşınma esnasında eşyalarınız depoda saklanması gerekirse tarafımıza ulaşarak en uygun fiyata depolama hizmeti alabilirsiniz.

Saraçoğlu Nakliyat uluslararası anlamda yaptığı çalışmalar sayesinde adını duyurmayı başarmıştır. Şehir içi ve şehirlerarası hizmetlerini titiz ve dikkatli bir şekilde tamamlamıştır. Piyasada nakliye anlamında talepleri ve kriterleri karşılaması sebebi ile ilk tercih sıralarında yer alır. Saraçoğlu, hukuk ve ekonomik ilkelere karşı göstermiş olduğu hassasiyet sebebi ile müşteri mağduriyetini ortadan kaldırmıştır. Nakliye işleminden önce firma sigorta hizmeti sunmaktadır. Müşteri nakliye işleminde sigorta ve sözleşme aşamalarının olmasına dikkat etmelidir. Bunun sebebi ise eşyalarınıza gelebilecek olası hasarların oluşturduğu maddi zararlardır. Firma taşıma, paketleme ve çalışanı tarafından eşyaya yapılan hasarı karşılayacağına dair müşterisi ile anlaşır. Böylece oluşan maddi zarardan müşteri etkilenmez. Eşyalarınızın güvenlik garantisini sigorta veya sözleşme ile sağlarsınız. Saraçoğlu Nakliyat sürecin hatasız ve eksiksiz ilerlemesi amacıyla ekspertiz hizmeti vermektedir. Firmamız ekspertiz aşamasını ücretsiz verir. Eşyalar dikkatle incelenerek gerekli işlemlerin faaliyete geçmesinde adım atılır. Kullanılacak ambalajlar ve sayıları, taşımada faaliyet gösterecek araçlar seçilir. Böylece eşyalarınız için en uygun taşıma ortamı oluşturulur. Eşyalarınızı güvenle teslim edebileceğiniz Saraçoğlu Nakliyat kontrol mekanizması sayesinde eksik olan kısımları düzelterek bu alanda çalışmaktadır. 7/24 eşyalarınızı takip edebileceğiniz alt yapısı sayesinde aklınıza takılan soruları rahatça uzman kadromuza sorabilirsiniz. İsterseniz web sitemiz üzerinden E-mail yoluyla iletişim de kurabilirsiniz.

Saraçoğlu Evden Eve Nakliyat çeşitli alanlarda sunduğu hizmetleri ile piyasanın gözde firmaları arasında yer alır. Piyano taşımacılığı, fuar stant taşımacılığı, asansörlü taşımacılık, sigorta ve ekspertiz hizmeti, ofis-büro taşımacılığı çalışmaları arasından sadece bazılarıdır. Uluslararası anlamda geçerli olan belge ve sertifikaları sayesinde dünyanın çeşitli ülkelerine nakliye hizmeti vermektedir. Ev nakliyatı, ofis taşımacılığı gibi dünya çapında çalışmaları da bulunur. Özellikle fuar ve stand taşımacılığı uluslararası anlamda en çok talep gören işler arasında yer alır. Yüksek kalitenin yanı sıra düşük maliyete bu tür hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Saraçoğlu her bütçeye uygun çalışma prensibi sayesinde güvenin adresi haline gelmiştir. Parça parsiyel taşımacılık uygun fiyat performans aralığına sahip hizmetlerdendir.

Saraçoğlu Evden Eve Nakliyat uzun yıllar hizmet veren bir firmadır. Bünyesinde bulundurduğu ekip deneyim ve tecrübe açısından oldukça geniş bilgi birikimine sahiptir. Uzman kişilerin yanı sıra profesyonel ve disiplin anlayışı sebebi ile verimli iş ortamı oluşturulmaktadır. Pratik ve hızlı analiz etme yeteneğine sahip çalışanları ile kısa sürede paketleme işleminiz gerçekleştirilir. Sorunlarınızla birebir ilgilenen iletişim kadromuz müşteriyi her an bilgilendirmektedir. Saraçoğlu İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına hizmet vermektedir. Bu hizmetler sırasında nakliye aşamaları çeşitli kontrollerden geçerek tamamlanır. Piyasanın rekabet sıralamasında adını en üst sıralara yerleştiren Saraçoğlu uluslararası anlamda hizmetlerine devam etmektedir. Saraçoğlu Evden Eve Nakliyat resmi kurumlar tarafından onaylı belge ve sertifikaları doğrultusunda işlerini genişletmeyi amaçlamaktadır.