Saraçoğlu İstanbul nakliyecisi Türkiye’nin 81 ilinde hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız İstanbul şehir içi nakliyat imkânı ile pek çok avantajı beraberinde getirir. Kalite, zaman ve güvenlikten ödün vermeyeceğiniz avantajlar ile eşyalarınızı herhangi bir hasar olmadan istenilen yere ulaştırır. İstanbul her açıdan gelişmiş ve gelişmekte olan bir büyükşehirdir. Bu nedenle insanlara pek çok imkân sunar. Şehirlerarası nakliyatın en yoğun yapıldığı şehir bu sebeple İstanbul’dur. Kişi için ev taşıma işlemi oldukça yorucu ve yıpratıcı bir süreçtir. Saraçoğlu Nakliyat sayesinde paketleme işleminden eve taşıma sürecine kadar nakliye işleminiz gerçekleşir. İstanbul nakliyecisi olarak tanınan firmamız uzun yıllar verdiği hizmetler sebebi ile deneyimli bir kadroya sahiptir. Profesyoneller tarafından yetiştirilen bu ekip istediğiniz kriterlere uymaktadır. Herhangi bir sorun karşısında kolayca iletişime geçebileceğiniz alt yapısı ile yıllarca nakliyat hizmeti vermiştir.

Nakliye Aşamaları Hakkında

İstanbul başta olmak üzere ülkemizin pek çok yerine nakliyat hizmeti veren firmamız güvenilirliği ile adını duyurmayı başarmıştır. Zamanında teslim prosedürü ile gecikmelerin önüne geçerek müşterisinin mağduriyetini ortadan kaldırmıştır. İstanbul nakliyecisi ilk olarak ekspertiz işlemi ile taşınacak eşyaları değerlendirir. Mobilya, beyaz eşya ve elektronik cihazların büyüklükleri ve ağırlıkları ölçülür. Ekspertiz işlemi anlaşmış olduğunuz firmanın inisiyatifine göre ücretli veya ücretsiz gerçekleşir. Ekspertiz edilen eşyalar doğrultusunda nakliyat işleminde kullanılacak araç ve kişi sayısı belirlenir. Deneyimli ve tecrübeli ekiplerin seçilmesinin ardından paketleme işlemi için ambalajlar belirlenir. Beyaz eşyaların çizilmesini önlemek amacıyla kraft kağıt kullanılır. Elektronik eşyaların kırılmasını veya bozulmasını önlemek için hava kabarcıklı naylon ambalajlar paketleme işleminde kullanılır. Paketleme işlemi piyano gibi büyük boyutlara sahip müzik aletlerinde farklılık gösterir. Ambalajlama işleminde kullanılan özel kağıtlar ile hassas parçalar korunur. Bunun yanı sıra öze araçlarla taşıma işlemi gerçekleşir. Nakliye işleminden önce müşterinin sözleme ve sigorta yaptırması önemlidir. Herhangi maddi bir zararda firma imzaladığınız sözleşme sebebi ile hasarınız karşılamak zorunda kalır.

Evden Eve İstanbul Nakliyecisi

İstanbul nakliyecisi olarak piyasada ön plana çıkan Saraçoğlu firması özel araçları ile en uygun fiyatlara hizmet vermektedir. Evden eve nakliyat, şehirlerarası nakliyat ve asansörlü taşımacılık alanlarında müşterinin güvenini kazanmıştır. Kapalı ve açık kasa araçlar ile eşyalar en uygun şekilde taşınmaktadır. Evden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra parça parsiyel taşımacılık alanında da çalışmaları bulunmaktadır. İstanbul ilinde yoğun şekilde yapılan bu işlem pek çok müşteri tarafından talep görmüştür. Parça parsiyel taşımacılık daha uygun fiyat performans aralığı sayesinde eşyalarınızın güvenle istediğiniz yerde olmasını sağlar. Müşterilerimizin zaman kaybını ve yorgunluğunu minimum seviyelere indirerek taşıma sürecini en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz. Ayrıca firmamız özel araçlarla eşyaları olası kazalardan koruyarak güvenli bir ortam oluşturur. İstanbul nakliyecisi sayesinde işleminiz en uygun fiyatlarla gerçekleşir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat