Evden Eve Nakliyat SARAÇOĞLU İstanbul Evden Eve Nakliyat

Fuar Stand Taşımacılığı


Fuar Stand Taşımacılığı

Saraçoğlu Nakliyat, fuar stand taşımacılığı yaparak tüm zorlu işlemleri sizin yerinize halleder ve maksimum hizmet sunar. Yurt içi ve yurt dışında gerçekleşecek olan fuar, kongre, konferans gibi etkinliklere hava yolu, kara yolu, deniz yolu, demir yolu kullanarak ulaştırır. Gümrük işlemlerini butik hizmet anlayışıyla yürütür.

Saraçoğlu Nakliyat, ilk önce stand eşyalarınızı inceler ve ona göre program oluşturur. Bu sayede taşıma tarihleri sırasında sıkıntı yaşanmasının önüne geçer. Planlı bir şekilde işleyen programı sayesinde aksiliklerin önüne geçer. Nakliye hizmeti yaparken belirlenmiş olan aşamaları tek tek uygular ve eşyaları taşırken maksimum özen gösterir. Uzman ekip titiz bir şekilde çalışarak nakliye programına uyar. Uygun malzemeler kullanarak eşyaları paketler ve böylece kırılma gibi durumların önüne geçer.

Fuar Stand Nakliye Aşamaları Nelerdir?

Fuar stand taşımacılığı gerçekleşirken önemli olan birçok aşama vardır. Teslimatın yapılması gereken tarih aralığında fuar stantlarının ulaşması önemlidir. Bu yüzden tarihi kesin olarak söylemek ve belirlemek önemlidir. İlk önce nakliye talebi verilmesi gerekir. Nakliye talebinde kaç tane standın taşınacağı, nereye taşınacağı, geri getirilip getirilmeyeceği gibi durumlar hakkında konuşulur. Taleplerin net bir şekilde söylenmesi nakliye esnasında sorun yaşamamak için önemlidir.

Nakliye hazırlığında standların uygun bir şekilde paketlenmesi yapılır. Taşıma esnasında zarar görmemesi açısında baloncuklu poşetler gibi ürünler tercih edilir. Bu sayede profesyonel bir şekilde taşıma gerçekleşir. Nakliye aşamasında paketlenen stantlar araçlara yerleştirilir. Araçlara yüklenen stantlar üst üste atılmadan zarar görmeyecek şekilde düzenlenir. Son aşamada ise fuar alanına gelen eşyalar belirtilen adrese getirilir ve araçtan indirilerek kullanıma hazır hale gelir.

Fuar Standlarının Nakliyesi ve Kurulumu

Saraçoğlu Nakliye hem güvenli hem de hızlı bir şekilde fuar stand taşımacılığı hizmetini sizler için gerçekleştirir. Yurt içi ya da yurt dışı konferans, fuar, sergi gibi etkinliklere stantları sorunsuz bir şekilde ulaştırır. Müşteri memnuniyetini ön plana koyan Saraçoğlu, her adımdan müşterilerini haberdar eder ve programlı bir şekilde ilerler.

Saraçoğlu Nakliyat başlıca hizmetleri olarak geçici/kati giriş çıkış gümrüklerini halleder. Ürün özelliklerine göre ekipmanlar kullanarak stantları teslim eder. Depolama, paketleme, ambalajlama yapar. Boş kapların depolanması ve geri teslimini üstlenir. Saraçoğlu, fuar stand taşımacılığını gerçekleştirir ve stantları götürdüğü yerde kurulumunu yapar. Uygun malzemeler kullanarak sorunsuz bir şekilde eşyaların kurulumunu gerçekleştirir. Bu sayede iş yükünüzü hafifletir. Uzman kadrosunun deneyimlerinden yararlanarak sorunsuz bir şekilde nakliyat aşamalarını gerçekleştirir.

Ahşap, sunta, MDF gibi malzemelerden üretilen stantları taşır. Stantlarınızın malzemelerine göre paketleme yöntemleri kullanılır. Eşyalarınızın zarar görmesini engelleyerek sorunsuz bir nakliyat gerçekleştirir. Deneyimli ve uzman kadrosu sayesinde müşteri memnuniyetini üst seviyelere taşır. Her adımı düşünerek planlama yapan Saraçoğlu Nakliyat, gün sonunda ek ücret, kayıp eşya, kırılmış stant gibi problemlerle karşılaşmayı önler.

Yukarısı