Evden Eve Nakliyat SARAÇOĞLU İstanbul Evden Eve Nakliyat

Piyano Taşıma.Piyano Nakiyat


Piyano Taşıma.Piyano Nakiyat

Piyano Taşıma.Piyano Nakiyat

Piyano taşımacılığı özen isteyen bir hizmettir. Tecrübeli ekip çalışanları ile doğru ekipmanlar kullanılarak gerçekleştirilmesi gerekir. Saraçoğlu Nakliyat, uzman kadrosu ve özel ekipmanları ile piyano taşıma işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirir. Askı, makaslı trans palet, vinç, piyano taşımacılığı arabası gibi ekipmanlar kullanılarak piyano taşınır. Piyano taşımacılığı sırasında piyanonun zarar görmesini önlemek için gereklidir. Piyano özel olarak ambalajlandıktan sonra askıya alınır ve emniyetli bir şekilde taşınır. Piyano taşınması gerçekleşirken tüm adımlardan haberdar olunabilir. Saraçoğlu, müşteri memnuniyeti ön planda tuttuğu için adımları eksiksiz ve hatasız bir şekilde gerçekleştirir. Saraçoğlu, verdiği hizmetin sorumluluğunu alır. Uzman kadrosuyla yola çıkarak hata payını minimuma indirir ve sorunsuz bir deneyim yaşatır.

Piyano Taşıma İstanbul

Piyano taşımacılığında İstanbul’da hizmet veren Saraçoğlu Nakliyat, alanında uzmanlaşmış kadrosuyla dikkat edilmesi gereken tüm noktaları atlamadan çalışır. Piyano taşımadan önce piyanonun etrafında olan eşyaların çıkarılması gerekir. Hareket esnasında diğer eşyalara çarpması hem piyanoya hem de diğer eşyalara zarar verebilir. Bu yüzden ilk olarak etraftaki eşyalar çıkarılır. Piyanoyu taşıma işlemine başlamadan önce doğru bir şekilde paketlenmesi gerekir. Piyanonun tüm köşelerinin kapatılması gerekir. Maksimum koruma sağlayabilmek sıkı bir şekilde sarılması gerekir. Kuyruklu piyano ise ayaklarının kırılmasını önlemek için sökme işlemi yapılabilir. Şehirler arası taşınacak olan piyanolar için kuru bir ortam olması gerekir. Çünkü uzun süre nemli bir kamyonda kalması piyanonun zarar görmesine neden olabilir. Nakliyat esnasında zarar görmemesi için araç içine sabitlenmesi gerekir. Askılar yardımıyla sabitleyebilir ve hareket etmesi önlenir. Taşınma işlemi bittikten sonra uzman ekip tarafından kurulur. Tüm bu aşamalara özenle dikkat eden Saraçoğlu Nakliyat, sorunsuz bir şekilde piyano taşımacılığını gerçekleştirir. Donanımlı kadrosuyla müşterilerinin güvenlerini kazanır ve memnun eder.

Piyano Nasıl Taşınır?

Piyano taşıma işlemi oldukça zahmetli ve zor bir iştir. Bu yüzden de taşıma esnasındaki kişilerin deneyimli olması gerekir. Saraçoğlu, deneyimli kadrosuyla piyano taşımacılığının da üstünden gelir. 3 farklı piyano çeşidi vardır. Kuyruklu piyanolar, evlerde sık tercih edilen çeşittir. 250 – 450 kg ağırlığında olduğu için taşınması oldukça zordur. En az iki kat paketleme yapılarak taşınması gerekir. Daha sonra askı, piyano taşıma arabası, vinç gibi eşyalar kullanılarak taşıma gerçekleştirilir. Dijital piyanolar taşınması en kolay olanlardır. Diğer piyano çeşitlerine göre daha hafif olduğu için kolaylıkla taşınabilir. Taşıma sırasında paketleme işlemi yapmak ürünün zarar görmemesi için gereklidir. Konsol piyanolar, 150 – 350 kg arasında değişiklik gösterir. Bu yüzden çeşitli ekipmanlar kullanılarak taşınabilir. Piyano taşımacılığı Saraçoğlu Nakliyat sayesinde sorunsuz bir şekilde yapılır. Uygun ekipman ve kadrosuyla profesyonel bir şekilde çalışır. Piyano ağırlığına uygun ekipmanları tercih ederek hasar ihtimalini minimuma indirir. Taşıma esnasında zarar görmemesi için piyanoya uygun boyutta araç kullanılır.
Yukarısı