Evden Eve Nakliyat SARAÇOĞLU İstanbul Evden Eve Nakliyat

Parça Parsiyel Ev Eşya Taşıma


Parça  Parsiyel Ev Eşya Taşıma

Parça Parsiyel Ev Eşya Taşıma

Parça parsiyel ev eşya taşıma, Saraçoğlu Nakliyat tarafından güvenle gerçekleştirilir. Aynı güzergahta bulunan ve farklı müşterilere ait eşyaları tek araç ile dağıtıma çıkarır. Parsiyel taşımacılığın en büyük avantajı farklı yüklerin bir arada olduğu için ekonomik olarak uygun olmasıdır. Parsiyel taşımacılığın temel amacı, aynı güzergahtaki yüklerin tek bir araç ile taşıyarak maliyeti düşük tutmaktır. Saraçoğlu Nakliyat, parsiyel taşımacılık yaparken hiçbir eşyanın kaybolmamasına ya da zarar görmemesine büyük önem verir. Bu yüzden de taşıma işlemine başlamadan önce uygun ambalaj ve paketleme malzemeleriyle eşyaları koruma altına alır. Üzerine numaralar vererek karışma ihtimalini ortadan kaldırır ve aynı zamanda diğer adrese yerleştirmeyi kolaylaştırır. Saraçoğlu Nakliyat, parsiyel taşımacılıkta çıkabilecek tüm sorunları en aza indirerek müşteri memnuniyetini kazanır.

Parsiyel (Parça Eşya) Eşya Taşımacılığı Nedir?

Parça parsiyel ev eşya taşıma, bir aracın içerisinde birden fazla farklı insanın eşyalarının taşınmasıdır. Kamyonet, tır, kamyon gibi araçlarla taşıma gerçekleşir. Aynı güzergahtaki eşyalar tek bir araç içerisinde birleştirildiği için karışma ihtimali minimuma iner. Birden fazla insanın eşyası taşındığı için de daha ekonomiktir. Bu yüzden de insanlar tarafından sık tercih edilen nakliyat çeşitleri arasında yerini alır. Ekonomik olarak oldukça uygun olan parsiyel taşımacılık sayesinde az olan eşyalarınıza büyük araçlar kiralamak zorunda kalmadan taşıma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Parsiyel eşya taşımacılığının birçok avantajı vardır. Öncelikle yükün kapladığı alan kadar ücret ödemek her insanın ekonomik açıdan tasarruf edebilmesini sağlar. Eşyanın gidip gitmediğine dair bilgi alabilirsiniz. Maliyeti aza getirmek için en çok tercih edilen nakliyat türüdür. Eşyaların karışma gibi bir ihtimali yoktur. Eşyaların zarar görme ya da kaybolma ihtimalini en aza indirir. Az eşya taşınacaksa bir araç kiralamaktansa parsiyel eşya taşımacılığını tercih etmek işleri daha kolay hale getirir. Farklı insanların yükleri aynı araca yüklendiği ve tek bir güzergâh üzerinde dağıtım yapıldığı için tarihte bir aksama yaşanma ihtimali önlenir.

Parsiyel Eşya Taşımada Eşyalar Karışıyor Mu?

Parça parsiyel eşya taşımacılığında en çok korkulan konulardan birisi eşyaların karışıp karışmamasıdır. Parça parsiyel ev eşya taşıma işleminde LIFO yöntemi kullanılarak eşyalar araca yüklenir. Bu sayede karışma ihtimalinin önüne geçilir. LIFO uygulamasına göre araca en son yüklenen eşya ilk önce inecek şekilde ayarlanır. Böylece adreslere gidildiğinde bir sorun yaşanmadan eşyalar indirilir. LIFO yöntemi sayesinde hem eşyaların kaybolması önlenir hem de zamandan tasarruf edilir. LIFO yöntemi dışında taşınacak yükler, kontrol listeleri ile takip edilir. Titizlikle çalışan profesyonel ekip numaralandırma yöntemini kullanır. Uzman ekipteki çalışanlar numaralandırma sistemine uygun şekilde sevkiyatı gerçekleştirir. Bu sayede eşyalarda karışma ihtimali en aza indirilir. Saraçoğlu Nakliyat, eşyaların zarar görmemesine ya da kaybolmamasına maksimum özeni göstererek müşteri memnuniyeti en üst seviyede karşılar.
Yukarısı