Şehiriçi evden eve nakliyat hizmeti ile Saraçoğlu pek çok alanda isteklerinizi ve kriterlerinizi karşılar. Sadece şehir içi değil şehirler arası taşımacılık sayesinde Türkiye’nin pek çok ilinde hizmet verir. Yüksek kalite hizmet ve zamanında teslim politikası sayesinde pek çok müşteri tarafından tercih edilen firmalar arsında yer alır. Ekspertiz, paketleme ve taşıma işlemleriniz yüksek hassasiyet ve kontrol noktasından geçerek gerçekleştirilir. Şehiriçi evden eve nakliyat işlemi genellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde yoğun olarak talep edilir. Sağlam ve deneyimli ekipler sorunlarınıza ve sorularınıza en uygun cevaplarla hizmet vermektedir. Eşyaların incelenmesi sonrası özenle paketlemeye geçilir. Özel ambalajlar kullanılarak yapılan işlemler güvenliği ön planda tutar. Paketleme işlemi bittikten sonra belirlenen tarihte taşıma işlemi gerçekleşir. Sürecin eksiksiz ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesi ekip tarafından sağlanır. Uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe sayesinde işlemleriniz en uygun şekilde sonlanır.

Eşyaların incelenmesinden önce Saraçoğlu sigorta veya sözleşme imkânı da sunar. Firmanın sunmuş olduğu sigorta işleminde eşyalarınızın güvenliğini garanti altına alabilirsiniz. Taşıma veya paketleme esnasında firma çalışanları tarafından gerçekleştirilen hasarlar en uygun şekilde müşteriyi mağdur etmeden giderilir. Maddi zararlarınız bu belgeler sayesinde sorun olmaktan çıkarabilirsiniz. Şehiriçi evden eve nakliyat sürecinde ilk olarak eşyaların ekspertizi gerçekleştirilir. Ekspertiz işlemi firmamız tarafından ücretsiz olarak verilmektedir. Firmadan firmaya değişen bu aşama ücretlide gerçekleştirilebilir. Eşyalar büyüklük, ağırlık ve sayıları ile değerlendirilir. Bu faktör pek çok etkenin şekillenmesine sebep olmaktadır. Örneğin araç büyüklüğü, kapalı veya açık kasa olması gibi faktörleri etkiler. Ekspertiz işleminden hemen sonra paketleme işlemi gelir. Müşterinin her aşamada kontrol sağlaması ile özel ambalajlar ile eşyalarınız sarılır. Ambalaj olarak kraft kağıt ve hava kabarcıklı naylon kullanılır. Özellikle beyaz eşyalarda Saraçoğlu kraft kâğıdı tercih etmektedir. Evlerimizde veya ofislerde kullanılan teknolojik aletlerin taşınması ise hava kabarcıklı naylon tarafından gerçekleştirilir.

Saraçoğlu Nakliyat evden eve taşımacılığın yanı sıra eşyaların depolanması ve muhafaza edilmesinde pek çok çalışma gerçekleştirmiştir. Piyasanın güvendiği nakliyat şirketleri arasında olan Saraçoğlu alnında uzman kadrosu sayesinde adını en üst sıralara taşımıştır. Şehiriçi evden eve nakliyat ve eşya depolamada en uygun araçlar kullanılır. Taşımacılıkta parça parsiyel alanında sunulan çalışmalar sayesinde müşteriler uygun fiyatlara talep göstermektedir. Saraçoğlu tarafından müşteri memnuniyetinin ön planda tutulması ile gerçekleşen işlemler resmi kurumlar tarafından onaylanmıştır. Eşya depolama ve nakliyat işlemlerinin yanı sıra özel müzik aletlerinin de nakliyatı gerçekleşir. Özellikle piyona gibi büyük ve hassas aletler paketleme ve taşıma aşamasında çeşitli araçlar yardımıyla işlemlerini gerçekleştirir. Kuyruklu piyonalar fazla parçaları ve zarif yapıları sebebi ile taşımaları özel gerçekleşir. Saraçoğlu her alanda verdiği hizmetlerin yanı sıra uzman kadrosu ile güveniniz kazanmaktadır.

0 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir