Çelik Kasa, taşıma sırasında en çok hassasiyet gösterdiğimiz eşyalardan biridir. Başlı başına dikkat ve deneyim isteyen bu tür nakliyat işlerinde, mesleğin içinden yetişmiş, genç, dinamik ve tecrübeli çalışanlarımız görev yapmaktadır. Görev aldığı tüm işleri büyük bir titizlilikle yerine getiren personelimiz çelik kasa taşımacılığı konusunda memnuniyet odaklı hizmet vermektedir.

Profesyonel kasa nakliye şirketi olan firmamız , kasa taşıma hizmeti kapsamında sıklıkla aşağıdaki kasa türlerini de taşımaktadır.

Çelik Kasa | Para Kasası | Banka Kasası | Kuyumcu Kasası

Piyano Taşıma

Firmamız da tüm İstanbul genelinde yoğun olarak gelen talepleri karşılamak adına özel bir ekip oluşturarak piyano ve kasa taşımacılığını sunmakta ve sizleri büyük bir yükten kurtarmaktadır. Katınız ne olursa olsun uzman ekibimiz piyanonuzun paketlemesini yaparak güvenli bir şekilde taşımasını gerçekleştirmektedir.

Piyano ve para kasası nakliye işlemleri için firmamızı arayarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Taşıma işlemleriniz için lütfen en az 1 hafta öncesinden rezervasyon yaptırınız.